Kategorie: Wszystkie | Informacje | Inne | Typy
RSS

Informacje

piątek, 31 maja 2013

Mały, miły przerywnik - blog dostał się do zestawienia tysiąca najlepszych stron w serwisie Blox.pl. Aktualnie znajduje się na 912. pozycji, lecz w przyszłości na pewno będzie jeszcze lepiej, a to między innymi zasługa tego, że w czwartek po raz pierwszy przekroczona została liczba stu unikalnych użytkowników dziennie! Wielkie dzięki, fajnie jest mieć wrażenie, że ktoś inny pozą mną również czyta publikowane treści i korzysta z typów. Mam nadzieję, że wizyt będzie jeszcze więcej oraz na to, że blog zacznie trochę bardziej żyć, dlatego też zapraszam do komentowania, wyrażania swoich opinii. Tymczasem, czas wrócić do obstawiania!

Tagi: inne
15:50, casualbetting , Informacje
Link Komentarze (2) »
czwartek, 11 kwietnia 2013

Oglądasz mecz i pragniesz większych emocji? Nie chcesz ślęczeć nad tabelami i statystykami, a jedynie lekko urozmaicić sobie widowisko stawiając niewielką kwotę? A co, jeśli dzięki temu można byłoby jeszcze dodatkowo trochę zarobić?

Siadasz przed telewizorem, włączasz kanał sportowy i nie kibicujesz żadnej z grających drużyn? Chcesz obejrzeć dobre spotkanie, ale jednocześnie też uatrakcyjnić je sobie próbując odgadnąć, który zespół odniesie zwycięstwo? To właśnie jest miejsce dla Ciebie!

Nie znajdziesz tutaj analiz meczów II ligi maltańskiej hokeja na trawie czy innych rozgrywek, które są domeną zatwardziałych graczy. Na tym blogu publikowane będą głównie typy spotkań czołowych lig europejskich oraz polskiej w najpopularniejszych dyscyplinach sportu. W szczególności tych gier, które można obejrzeć na kanapie przed telewizorem. Tak, niedzielni  kibice też chcą emocji!

Dodatkowo różnego rodzaju porady i wskazówki. Koniecznie zapisz sobie ten adres!Tagi: Informacje
16:38, casualbetting , Informacje
Link Dodaj komentarz »

stat4u