Kategorie: Wszystkie | Informacje | Inne | Typy
RSS
środa, 05 czerwca 2013
Dziś na szybko, jeden typ z meczu podanego już w tytule.
poniedziałek, 03 czerwca 2013
Brakuje czasem słów na kobiecy tenis. Ani tego obstawiać, ani tego nawet oglądać. Nie ma co się jednak załamywać, może wtorek przyniesie trochę lepsze wyniki niż do tej pory w tym miesiącu. Dwa typy z Roland Garros oraz jeden z jakże atrakcyjnie zapowiadającego się starcia piłkarzy reprezentacji Polski z mocarzami z Liechtensteinu.
Czerwiec póki co zaczyna się dość niemrawo, powoli więc nadchodzi czas, aby się rozkręcić. W poniedziałek dominuje tenis, stąd też dwa typy na turniej mężczyzn i jeden kobiet.
niedziela, 02 czerwca 2013
Drugi miesiąc i po raz kolejny zdecydowanie na plusie. Zysk większy niż w kwietniu, oby taka tendencja pozostała już na dłużej. W rozwinięciu dowody, że opłaca się grać podawane typy.
To już koniec. Ostatnie osiem meczów polskiej ekstraklasy. Nas z oczywistych powodów interesować będą cztery z nich.
Roland Garros wkracza powoli w decydującą fazę. W grze zostało po 16 zawodników i zawodniczek, z których połowa rozpocznie w niedzielę zmagania w ramach czwartej rundy rozgrywek. Stąd też trzy typy na tenisa, co ciekawe, wszystkie z kortu imienia Suzanne Lenglen. W okolicach południa można również spodziewać się propozycji na ostatnią w tym sezonie kolejkę T-Mobile Ekstraklasy.

stat4u