Kategorie: Wszystkie | Informacje | Inne | Typy
RSS
środa, 05 czerwca 2013
Dziś na szybko, jeden typ z meczu podanego już w tytule.
poniedziałek, 03 czerwca 2013
Brakuje czasem słów na kobiecy tenis. Ani tego obstawiać, ani tego nawet oglądać. Nie ma co się jednak załamywać, może wtorek przyniesie trochę lepsze wyniki niż do tej pory w tym miesiącu. Dwa typy z Roland Garros oraz jeden z jakże atrakcyjnie zapowiadającego się starcia piłkarzy reprezentacji Polski z mocarzami z Liechtensteinu.
Czerwiec póki co zaczyna się dość niemrawo, powoli więc nadchodzi czas, aby się rozkręcić. W poniedziałek dominuje tenis, stąd też dwa typy na turniej mężczyzn i jeden kobiet.
niedziela, 02 czerwca 2013
Drugi miesiąc i po raz kolejny zdecydowanie na plusie. Zysk większy niż w kwietniu, oby taka tendencja pozostała już na dłużej. W rozwinięciu dowody, że opłaca się grać podawane typy.
To już koniec. Ostatnie osiem meczów polskiej ekstraklasy. Nas z oczywistych powodów interesować będą cztery z nich.
Roland Garros wkracza powoli w decydującą fazę. W grze zostało po 16 zawodników i zawodniczek, z których połowa rozpocznie w niedzielę zmagania w ramach czwartej rundy rozgrywek. Stąd też trzy typy na tenisa, co ciekawe, wszystkie z kortu imienia Suzanne Lenglen. W okolicach południa można również spodziewać się propozycji na ostatnią w tym sezonie kolejkę T-Mobile Ekstraklasy.
piątek, 31 maja 2013
Nowy miesiąc zaczynamy od spotkania Roland Garros oraz meczu ostatniej kolejki piłkarskiej Primera División. Jak zwykle z uwagi na niedostępność kursów więcej typów z tenisa można spodziewać się w sobotę rano lub przed południem. [AKTUALIZACJA, 12:00 - dodatkowy typ z Roland Garros]

Mały, miły przerywnik - blog dostał się do zestawienia tysiąca najlepszych stron w serwisie Blox.pl. Aktualnie znajduje się na 912. pozycji, lecz w przyszłości na pewno będzie jeszcze lepiej, a to między innymi zasługa tego, że w czwartek po raz pierwszy przekroczona została liczba stu unikalnych użytkowników dziennie! Wielkie dzięki, fajnie jest mieć wrażenie, że ktoś inny pozą mną również czyta publikowane treści i korzysta z typów. Mam nadzieję, że wizyt będzie jeszcze więcej oraz na to, że blog zacznie trochę bardziej żyć, dlatego też zapraszam do komentowania, wyrażania swoich opinii. Tymczasem, czas wrócić do obstawiania!

Tagi: inne
15:50, casualbetting , Informacje
Link Komentarze (2) »
Organizatorzy Roland Garros zmagają się z niekorzystną aurą i większość czwartkowych meczów została przełożona na piątek. Dlatego też aktualne są aż trzy typy stąd, jednak w rozwinięciu znalazły się też dwa kolejne, tym razem z turnieju kobiet.
czwartek, 30 maja 2013
Tak jak w tytule - cztery typy na transmitowane na żywo spotkania 29. serii spotkań.
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 6

stat4u