Blog > Komentarze do wpisu

04.06.2013 - Radwańska w boju z Errani, Polska z Liechtensteinem

Brakuje czasem słów na kobiecy tenis. Ani tego obstawiać, ani tego nawet oglądać. Nie ma co się jednak załamywać, może wtorek przyniesie trochę lepsze wyniki niż do tej pory w tym miesiącu. Dwa typy z Roland Garros oraz jeden z jakże atrakcyjnie zapowiadającego się starcia piłkarzy reprezentacji Polski z mocarzami z Liechtensteinu.

Agnieszka Radwańska - Sara Errani

Typ: Powyżej 21.5 gema

Kurs: 1.90 @ Sportingbet [7/10]

TV i czas rozpoczęcia: Eurosport, 14:00

Wynik: 4:6 6:7

Obie zawodniczki wydają się być bardzo mocne na tym turnieju. Errani gdyby nie problemy oddechowe w meczu z Suarez Navarro przeszłaby cztery rundy bez straty seta. Agnieszka natomiast chyba w końcu znalazła formę, której tak brakowało jeszcze kilka tygodni temu. Wyrównany poziom, możliwe jest więc, że zawodniczki rozstrzygną kwestię awansu do półfinału dopiero w trzech partiach. [Aktualizacja - zmiana typu, omyłkowo zostawiłem nieprawidłowy z wersji roboczej]

Tommy Robredo - David Ferrer

Typ: Poniżej 29.5 gema

Kurs: 1.93 @ Pinnacle Sports [6/10]

TV i czas rozpoczęcia: Eurosport, 15:30

Wynik: 2:6 1:6 1:6

Robredo zachwyca ambicją i walką do końca. Trzykrotnie ze stanu 0-2 w setach potrafił odwrócić sytuację i wygrać mecz. Tym razem trafił chyba jednak na zbyt silnego rywala. Ferrer to zupełnie inna półka. Zmęczenie też powinno w końcu o sobie dać znać. Niestety, obawiam się, że piękna historia Robredo na tym turnieju może się we wtorek dość gwałtowanie skończyć. Bezpieczniejszym typem jest 3-0 dla Ferrera.

Polska - Liechstenstein

Typ: Powyżej 3.5

Kurs: 2.10 @ Pinnacle Sports [7/10]

TV i czas rozpoczęcia: TVP1/Polsat Sport, 21:00

Wynik: 2:0

Trudno tu cokolwiek analizować, bo moim zdaniem takie mecze nie mają raczej racji bytu. Polacy powinni spokojnie wygrać ten mecz, zaaplikować rywalom kilka bramek, a kto wie, może przez gapiostwo jakąś głupio stracić. Wielkiej filozofii tu nie ma, wszystko zależy od tego czy naszym piłkarzom będzie się chciało.