Blog > Komentarze do wpisu

03.06.2013 - Roland Garros ciąg dalszy

Czerwiec póki co zaczyna się dość niemrawo, powoli więc nadchodzi czas, aby się rozkręcić. W poniedziałek dominuje tenis, stąd też dwa typy na turniej mężczyzn i jeden kobiet.

Rafael Nadal - Kei Nishikori

Typ: Powyżej 29.5 gema

Kurs: 2.06 @ Pinnacle Sports [8/10]

TV i czas rozpoczęcia: Eurosport, 15:30

Wynik: 6:4 6:1 6:3

Zdecydowany faworyt do zwycięstwa w całym turnieju póki co nie zachwyca. Z pewnością miał pewne problemy z motywacją w pojedynkach ze słabszymi przeciwnikami, jednak wydaje się, że prawdziwie wysoka forma nadejdzie dopiero pod koniec tego tygodnia. Póki co musi uporać się z Japończykiem i nie musi to być wcale taki łatwy pojedynek. Patrząc na grę obu zawodników, możliwe jest, że Nishikori doprowadzi do tiebreaka lub wygra sporo gemów albo nawet uda mu się urwać seta. Linia wtedy powinna być bez większych problemów przekroczona. Jeśli Japończyk nie przestraszy się Nadala to są na to całkiem spore szanse.


Stanislas Wawrinka - Richard Gasquet

Typ: Powyzej 39.5 gema

Kurs: 1.79 @ Pinnacle Sports [8/10]

TV i czas rozpoczęcia: Eurosport, 15:30

Wynik: 6:7 4:6 6:4 7:5 8:6

Dwóch zawodników prezentujących bardzo podobny poziom. Obaj nie mieli większych problemów z rywalami w poprzednich rundach, tutaj jednak może czekać ich naprawdę zacięte spotkanie. Cztery sety są bardzo prawdopodobne, a możliwe jest, że pojedynek rozstrzygnie się dopiero w pięciu partiach. Silna motywacja i świetna technika po obu stronach, zdecydowanie mecz dnia, oby sprostał oczekiwaniom.


Jamie Hampton - Jelena Jankovic

Typ: 1

Kurs: 3.41 @ Pinnacle Sports [4/10]

TV i czas rozpoczęcia: Eurosport, 18:30

Wynik: 0:6 2:6

Amerykanka sprawiła już niespodziankę eliminując dwie Czeszki - Safarovą i Kvitovą. Wcześniej na turnieju w Brukseli również prezentowała się z dobrej strony. Mówi się, że w przyszłości może być zawodniczką z czołowej dziesiątki, a może nawet piątki rankingu WTA. Z drugiej strony Jankovic, której forma każdego dnia jest zagadką. Można liczyć, że agresywnie grająca Hampton pokusi się o kolejny stosunkowo zaskakujący wynik. Kurs wysoki, warto zagrać. [Aktualizacja - brakuje słów na grę Hampton w tym meczu]poniedziałek, 03 czerwca 2013, casualbetting

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2013/06/28 10:49:03
www.camelbet.com zakłady bukmacherskie

stat4u