Blog > Komentarze do wpisu

30.05.2013 - Janowicz, Przysiężny i Kubot o trzecią rundę

Podobnie jak wczoraj, dokładny plan gier na czwartek nie jest jeszcze znany, można być jednak niemal pewnym, że znajdą się w nim mecze Jerzego Janowicza i Michała Przysiężnego. Tak samo jak wcześniej, większa ilość typów powinna pojawić się przed południem. Jutro zostaną dodane także propozycje na przedostatnią kolejkę T-Mobile Ekstraklasy. [AKTUALIZACJA, 11:10 - dwa dodatkowe typy z Roland Garros, w tym na mecz Łukasza Kubota]

Robin Haase - Jerzy Janowicz

Typ: 2(-5.5 gema)

Kurs: 1.87 @ Unibet [7/10]

TV i czas rozpoczęcia: Eurosport/internet, 14:30

Wynik: 4:6 6:4 4:6 3:6

Janowicz stoi przed bardzo dobrą szansą na awans do 1/16 finału. Robin Haase to dużo łatwiejszy przeciwnik niż Ramos, którego Polak pokonał w pierwszej rundzie. Całkiem możliwe, że Jerzy ponownie wygra w trzech setach, jednak w tym wypadku chyba lepiej zagrać na sześć gemów przewagi. Janowicz jest zawodnikiem, który walczy o każdą piłkę, nie kalkuje zbyt dużo na korcie i powinien chcieć wygrać jak najszybciej.

Michał Przysiężny - Richard Gasquet

Typ: Poniżej 28.5 gemów

Kurs: 1.93 @ Pinnacle Sports [6/10]

TV i czas rozpoczęcia: Eurosport/internet, 17:00

Wynik: 3:6 3:6 0:6

Przysiężny chyba osiągnął w tym turnieju już wszystko co mógł. Przeszedł eliminacje, wygrał mecz w pierwszej rundzie, teraz zaś trafił na świetnego technicznie Gasqueta. Niestety, trudno wyobrazić sobie, aby Polak był w stanie nawiązać z reprezentantem gospodarzy jakąkolwiek walkę. Michał będzie musiał walczyć o każdego gema, lecz Francuz nie powinien pozwolić mu na zdobycie ich więcej niż dziesięciu.

AKTUALIZACJA, 11:10

Benoit Paire - Łukasz Kubot

Typ: 1(-2,5 seta)

Kurs: 2.25 @ Expekt [4/10]

TV i czas rozpoczęcia: Eurosport/internet, 12:30

Wynik: 7:6 6:2 6:4

Niestety, nie widzę zbyt wielkich szans w tym meczu dla Kubota. Łukasz męczył się z dość słabym Teixeirą, a Paire to dużo wyższa półka. To już nie te lata, kiedy Polak mógłby powalczyć z zawodnikiem pokroju reprezentanta gospodarzy. Francuz, jeśli uniknie problemów z koncentracją, nie powinien mieć w tym spotkaniu większych problemów.

Denis Istomin - Nikolay Davydenko

Typ: Powyżej 37.5

Kurs: 2.00 @ Pinnacle Sports [5/10]

Wynik: 4:6 5:7 2:6

Można spodziewać się dość otwartego meczu, żaden zawodnik nie jest też raczej w stanie wygrać łatwo w trzech setach. Dość zacięte cztery partie powinny pozwolić przekroczyć tę linię.