Blog > Komentarze do wpisu

01.06.2013 - Janowicz z Wawrinką o 1/8 finału

Nowy miesiąc zaczynamy od spotkania Roland Garros oraz meczu ostatniej kolejki piłkarskiej Primera División. Jak zwykle z uwagi na niedostępność kursów więcej typów z tenisa można spodziewać się w sobotę rano lub przed południem. [AKTUALIZACJA, 12:00 - dodatkowy typ z Roland Garros]

Stanislas Wawrinka - Jerzy Janowicz

Typ: Powyżej 37.5

Kurs: 1.82 @ Pinnacle Sports [8/10]

TV i czas rozpoczęcia: Eurosport/internet, 15:30

Wynik: 6:3 6:7 6:3 6:3

Janowicz trafił tym razem na bardzo wymagającego rywala. Szwajcar to świetny zawodnik o wybornej technice. Możliwe jest jednak, że mecz ten zakończy się w czterech lub nawet pięciu setach. Wtedy też linia powinna zostać przekroczona. Wawrinka jest faworytem tego pojedynku, jednak Polak wcale nie jest skazany na szybką porażkę.

Sevilla - Valencia

Typ: 2

Kurs: 2.17 @ Pinnacle Sports [6/10]

TV i czas rozpoczęcia: Canal+ Sport, 21:00

Wynik: 4:3

Valencia nie jest jeszcze pewna gry w kwalifikacjach Ligi Mistrzów i musi wygrać jeśli chce być o to spokojna. Dwa punkty przewagi nad Realem Sociedad to bowiem za mała zaliczka. Gospodarze są bez formy i nie walczą w zasadzie o nic. Czynnik motywacyjny może być tu decydujący.

AKTUALIZACJA, 12:00

Marion Bartoli - Francesca Schiavone

Typ: Powyżej 21.5 gema

Kurs: 2.06 @ Pinnacle Sports [6/10]

TV i czas rozpoczęcia: Eurosport, 13:30

Wynik: 2:6 1:6

Bardzo prawdopodobne trzy sety. Obie zawodniczki nie poddają się, walczą o każdą piłkę i przez to może być to bardzo zacięte spotkanie. Faworytką jest Włoszka, jednak reprezentantka gospodarzy nie powinna ułatwić jej awansu do kolejnej rundy.